ارتباط با ما 09178927826

مسدود ساختن یا باز کردن یک نرم افزار در ویندوز دیفندر

زمان مطالعه: 2 دقیقه اکثر نرم افزارهای تخصصی ویندوز دارای شماره سریال و کدهای تقلبی جهت فعالسازی می باشند که در صورت اتصال به اینترنت توسط سرور سایت سازنده نرم افزار شناسایی شده و پس از مدتی در هنگام اجرای نرم افزار با پیغام اکتیو نبودن نرم افزار مواجه خواهید شد. همچنین احتمال دارد در هنگام اتصال به اینترنت ...

2 دقیقه
0 دیدگاه
Skyline
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اکثر نرم افزارهای تخصصی ویندوز دارای شماره سریال و کدهای تقلبی جهت فعالسازی می باشند که در صورت اتصال به اینترنت توسط سرور سایت سازنده نرم افزار شناسایی شده و پس از مدتی در هنگام اجرای نرم افزار با پیغام اکتیو نبودن نرم افزار مواجه خواهید شد.

همچنین احتمال دارد در هنگام اتصال به اینترنت با پیغام آپدیت نرم افزار مواجه شوید که با انجام این عمل، لایسنس نرم افزار باطل شده و برای اجرای دوباره نرم افزار، درخواست سریال و یا ایمیلی جهت فعالسازی نماید.

  1. کلید Start رو فشار بدید و تایپ کنید Firewall
  2. از منوی باز شده گزینه Windows Defender Firewall رو انتخاب کنید
  3. سپس گزینه Allow an app or feature through Windows Defender Firewall رو انتخاب کنید
  4. غیر فعال کردن چک باکس کنار هر نرم افزار میتونه دسترسی اون رو از شبکه غیر فعال کنه در حالی که فال کردن چک باکس هم میتونه به اون توی شبکه دسترسی بده، همچنین میتونید از چک باکس های Private و Public نیز برای دسترسی دادن هر نرم افزار به صورت جداگانه به شبکه Private و Public استفاده کنید.
  5. در صورتی که قصد مصدود ساختن یا دادن دسترسی به نرم افزاری را داشتید که در این لیست وجود ندارد کافیست روی گزینه Allow another app کلیک کنید و محل نصب نرم افزار رو انتخاب کنید تا به لیست اضافه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --