ارتباط با ما 09178927826

درباره ما

زمان مطالعه: 4 دقیقه
شرکت واردات و ترخیص ایران تجارت

شرکت واردات و ترخیص ایران تجارت

شرکت واردات و ترخیص ایران تجارت

شرکت نرم افزاری فن آوران خط افق از سال 1396 به صورت تجربی و با نام مستعار گروه تکنولوژی آی او متشکل از دانشجویان و فارق التحصیلان رشته های آی تی و نرم افزار فعالیت خود را در کشور آغاز نمود. آغازی با نگرش ورود به جرگه برترین های کشور. پس از کسب توفیقات دانش و تجارب مطلوب و به دست آوردن نتیجه های مطلوب با تکیه بر تجربیات گذشته و بهره گیری از متخصصین و مهارتهای مکمل ، این شرکت از سال 1400 به صورت رسمی فعالیت خود را به نام شرکت فن آوران خط افق آغاز نمود. رکود و بحران اقتصادی سال های اخیر در اغلب تشکلهای اقتصادی ایران نوعی ساختار شکنی را رقم زد اما بر خلاف نتایج حاصله ، این موضوع در خانواده ی بزرگ فن آوران خط افق پردازه به شکل محرکِ ارتقاء و توسعه ساختاری عمل نمود و با چیدمان الگو و روشهای مناسب کیفیت ، سرعت ، هزینه و طبعا نرخ تولید و مراقبتهای آتی را به شکل کم نظیری سامان بخشید از اینرو می توان این چارچوب مدیریتی مدرن را به عنوان یک شاخص جاذبه ساز تلقی نمود.

سفارش محصول

سفارش محصول

ارائه مستندات لازم جهت بررسی محصول مورد نظر

ارائه محصول

ارائه محصول

طراحی محصول به بهترین و سریعترین روش و ارائه به کاربر

کسب و کار هایی که به ما اعتماد کرده اند

سوالات متداول

طراحی سایت از تحلیل نیازهای مشتریان در شرکت های طراحی سایت حرفه ای آغاز می شود. در ایران سایت حتی تحلیل از قرارداد مهمتر است و پس از به نتیجه رسیدن و عملی بودن پروژه قرارداد بر اساس زمان بندی و نیازسنجی منعقد می گردد. پس از قرارداد تحلیل ها مستندسازی گردیده و پروژه وارد مرحله پیاده سازی می گردد. این پروسه پس از پیاده سازی وارد دیباگ گردیده و پس از به نتیجه رسیدن تحلیل ها و نیازهای پروژه، سایت آماده تحویل و آموزش می گردد.

 

در ایران سایت معمولا پروژه ها شامل یک سال گارانتی و پشتیبانی رایگان هستند. این گارانتی شامل رفع ایرادات احتمالی و باقیمانده پروژه حتی تا روز 365 ام از تاریخ قرارداد می باشد. هزینه تمدید خدمات پشتیبانی در ایران سایت 18 تا 25 درصد هزینه پیاده سازی پروژه می باشد.

 

هیچ مرجع و سیستم مشخص و موثقی تا به امروز شرکت های طراحی سایت را رتبه بندی نکرده است. بهترین راه برای شناسایی یک شرکت طراحی سایت استعلام از مشتریان آن هاست. خیلی راحت با مشتریان شرکت های طراحی سایت در کنار کیفیت نمونه کارهای آنها تماس بگیرید و از قدرت و کیفیت کار آنها مطلع شوید.

 

طراحی وب سایت یک پروسه کاملا سفارشی و مختص شماست. همانطور که شما برای ارایه خدمات سفارشی به مشتریان خود قیمت مشخصی ندارید تا از نیازهای آنها مطلع شوید ما هم نیاز داریم انتظارات شما را بشنویم، بخوانیم یا تحلیل کنیم تا بتوانیم به شما زمان و هزینه درستی ارایه نماییم.

با توجه به این که تکنولوژی ها و ویژگی های مربوط هر سایت تفاوت دارد و همینطور نیازهای هر مشتری متفاوت است ، امکان این امر که قیمت مشخص شده ای به شما اطلاع دهیم را نداریم اما می توانید از طریق واتساپ با شماره 9178927826-098 با تیم فروش سایت ارتباط برقراری کنید و نیاز های خود را با متخصان ما در میان بگذارید تا با مشاوره رایگان شما را راهنمایی کنند و همینطور از هزینه های طراحی سایت با خبر شوید.

 

زمان کلی انجام طراحی و ساخت سایت با توجه و ویژگی های سایت متفاوت است در صورتی که سایت به صورت اختصاصی طراحی شود و از تکنولوژی های پیشرفته و پیچیده استفاده شود زمان طراحی و ساخت افزایش پیدا می کند ، التبه زمان طراحی به نوع وب سایت بستگی دارد به طور کلی سایت های شخصی و شرکتی نسبت به سایت های فروشگاهی زمان کمتری نیاز دارند.

 

جواب این سوال را می توان با توجه نیازی که دارید داد ، اگر امکانات پیچیده و نوینی میخواهید به کاربران خود بدهید بهتر است از طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی استفاده نمایید ولی پیشنهاد میکنیم تا تماس با تیم مشاوره برقرار کنید تا کارشناسان ما بهترین راهنمایی و مشاوره را در اختیار شما بگذارند
 

گالری تصاویر خدمات